Teknoloji

Samsung Galaxy Tab S9 Serisinin İlk Detayları Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli Samsung, merakla beklenen amiral gemisi telefonları S23 serisini ve yeni bilgisayarları Book3’ü geçtiğimiz ay tanıtmıştı. Ancak şirketin bu yıl tanıtacağı çalışmalar bunlarla sınırlı kalmadı. Teknoloji devi yeni tabletlere sahip olacak Sekme S9serisini bizlerle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Şu an için Samsung Galaxy Tab 8 serisi ile ilgili bilgilerimiz oldukça sınırlı. Ancak son dönemde gelen bazı bilgiler, şirketin yeni tablet ailesi hakkında bazı değerli detayları bize gösteriyor.

3 modelden oluşacak Tab S9 ailesi, suya ve toza karşı dayanıklı olacak

Söylentilere göre S9 ailesi, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra Üç farklı modeli olacak. Bu üçlüyü geçtiğimiz yıl tanıtılan Tab S8 serisinde de görmüştük. Şimdi gelen bilgiler, şirketin bunu yapmaya devam edeceğini ortaya koydu. ‘Ultra’ modelin görünümünde farklılık yok; Çünkü Samsung’un artık ‘Ultra’ ismini birden fazla güçlü cihazında kullandığını söyleyebiliriz.

Bunun dışında Tab S9 serisi toz ve su direnciBu olursa, yeni cihazlar için bir IP derecelendirmesine sahip olacağı söylentileri arasında, Samsung’un ilk su geçirmez tabletleriAyrıca su geçirmez özelliği, Samsung’u en iyi Android tablet üreticisi yarışında daha da ileriye taşıyacak.

Şimdilik Tab S9 hakkında bildiklerimiz bu kadar. Samsung’un yılın ikinci yarısında Etkinliğe sahip tabletleri tanıtabileceği belirtiliyor. Tab S9 serisi ile birlikte galaksi izle 6 Dizinin tanıtılabileceğini de ekleyelim. Watch 5’in Ağustos 2022’de Unpacked etkinliğinde tanıtıldığını düşünürsek Tab S9 ile Watch 6’yı benzer zamanlarda görebileceğimizi iddia edebiliriz.

dogansar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu